null null null
Kod produktu: BOU17_105

Wybór Florysty - Kolorowy

Kolorowy bukiet w najlepszej cenie, który uwielbiają nasi stali klienci! Ten bukiet jest nie tylko przystępny cenowo, może być dostarczony najszybciej, ale jest także jedyny w swoim rodzaju. Dlaczego? Zamawiając ten bukiet, kwiaciarnia partnerska Euroflorist stworzy wyjątkową, kolorową i radosną kompozycję, wykorzystując najświeższe sezonowe i łatwo dostępne kwiaty. Pomaga to obniżyć koszty, zapewnia nadawcy najbardziej przystępny cenowo bukiet, a odbiorcy z jedyną w swoim rodzaju kompozycją — za każdym razem, gdy jest wysyłana. Jeśli chcesz wysłać ręcznie wiązany i ręcznie dostarczany kolorowy bukiet z ograniczonym budżetem, lub jeśli zależy Ci na czasie realizacji, wybierz bukiet wybór Florysty — Kolorowy.

- Zdjęcie do celów ilustracyjnych — w skład bukietu wchodzić mogą różnorodne kolorowe kwiaty, zależnie od sezonu i lokalnej dostępności
- Najniższa cena pośród ręcznie układanych i dostarczanych kolorowych bukietów
- W cenę wliczony jest bezpłatny bilecik na Twoją wiadomość. Cena nie obejmuje wazonu
- Niektóre kwiaty mogą być dostarczane w pąkach, po to by okazać swoje piękno się dopiero w wazonie odbiorcy
- By niespodzianka była jeszcze piękniejsza, dodaj do bukietu czekoladki lub inny upominek

Wybierz wielkość produktu:

Dołącz coś więcej:

Dostawa: 22.90 zł
Dotyczy pierwszej strefy dowozu, tj. ok. 90% powierzchni Polski. Dla mniejszych miejscowości koszt może wzrosnąć do 32.90 zł lub 45.90 zł.

Dołącz swoją wiadomość.
Do każdego bukietu dodajemy bezpłatny bilecik. Przekaż życzenia lub inną wiadomość, wpisując treść bileciku w formularzu zamówienia.

Dostawa nawet tego samego dnia!
Wystarczy, że zamówisz do godz. 17:00 od poniedziałku do piątku lub do godziny 15:00 w sobotę.

Pomoc